برنامه آينده
اطلاعیه

مراسم احیای شب بیست سوم ماه رمضان در باغ جنت برگزاری می گردد.
رهپويانجمعه 15 اردیبهشت 1391 - بازديد : 3531 نسخه چاپی
گزارش سفر زیارتی عتبات عالیات - قسمت 2

پنجشنبه 91.2.14
مطابق نیمه شبهای گذشته ، مراسم احیای نیمه شب رأس ساعت 2:15 بامداد ـ همراه با مجوز فیلمبرداری و عسکبرداری از مراسم ـ روبروی باب القبله در صحن و سرای باصفای امام حسین (ع) برگزار گردید .
امروز حال و هوای کربلا دگرگون بود ؛ باران شدیدِ همراه با گرد و غبار فراوان ، آسمان کربلا و بین الحرمین را شستشو داد .
طبق هماهنگی قبلی ، قرار بود یادواره سی امین سالگرد شهادت شهید عبدالحمید حسینی با سخنرانی سردار حاج حسین یکتا و حجت الاسلام انجوی نژاد ، ساعت 17:00 در نمازخانه هتل برگزار گردد که بدلیل ترافیک سنگین نجف ـ کربلا ، حاج حسین یکتا به مراسم نرسیده و برنامه با سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد شروع شد .
این جلسه که با موضوع اهمیت و جایگاه کربلا و زیارت امام حسین (ع) بود ، تبدیل به جلسه وداعیه و پر از اشک گروهی از زائران گردید . پس از اتمام سخنرانی ؛ جلسه سینه زنی و مداحی هم نیز حال و هوای خاص خودش را داشت .
بلافاصله بعد از پایان مراسم ، همگی در میان خیل عظیم جمعیت زائرین و صفوف طولانی نذری ، به سمت حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) جهت اقامه نماز مغرب و عشاء مشرف شدند و اکثراً به قرائت دعای کمیل در بین الحرمین پرداختند .  
پس از صرف شام ؛ حجت الاسلام انجوی نژاد برنامه های آتی سفر را اعلام نمودند و مقرر گردید زائرین رأس ساعت 12:00 به زیارت حرم حضرت عباس (ع) مشرف شوند .

حرم عشق کربلاست و چگونه در بند خاک بماند آن که پرواز آموخته است و راه کربلا می شناسد و چگونه از جان نگذرد آن کس که می داند جان بهای دیدار است.
 عصر پنجشنبه تا حوالی نیمه شب، تمامی مسیر های منتهی به حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  و اباالفضل العباس(ع) مملو از خیل عظیم زائران عاشقی است که از سرتاسر دنیا جهت عرض ارادت و علاقه و بهره مندی از انوار ملکوتی امام سوم شیعیان مشتاقانه خود را به خیابان بهشتی بین الحرمین می رسانند.
گوشه و کنار  این خیابان  شیعیان عراقی را می بینیم که طبق سنت همیشگی خود و برای عرض ارادت به زائران حرم ملکوتی اباعبدالله الحسین (ع) و برآورده شدن حاجات به توزیع نذری ، اعم از غذا ، چای ، شربت ، آب ،  شله زرد و ... می پردازند.افسران فیس ارسال به کلوب
 نوشین: دیوانه رامحبت دل ارام میکند،مارا محبت تو دیوانه کرده است.
شنبه 11 شهریور 1391
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات