برنامه آينده
اطلاعیه

به علت پیشگیری از آسیب های بهداشتی احتمالی جلسات هفتگی، تا اطلاع ثانوی برگزار نمی گردد!
رهپويانچهارشنبه 7 فروردین 1392 نسخه چاپی
سخنان حجت الاسلام انجوی نژاد پیرامون ریاست جمهوری

به نام خدا
اولین جلسه کانون فرهنگی رهپویان وصال امسال همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با سخنرانی حجت الاسلام سیدمحمد انجوی نژاد با موضوع "حماسه سیاسی و اقتصادی" در حسینیه سیدالشهدا شیراز برگزار گردید.

در انتهای جلسه ایشان با ورود به مبحث عزت ابراز داشتند : "دقت کنید در این 8 سال چقدر لذت بردیم از اینکه رئیس جمهور ما عزت اسلامی و عزت ایرانی خودش را نشان داد. وقتی در مقابل خبرنگاری که همه رئیس جمهورها جلویش کم می آوردند، با عزت نشست و توپ را در زمین او انداخت، ما تا صبح کف زدیم.
امروز بی بی سی خبر کار کرده که یکی از مقامات اسرائیل گفته بود این هایی که گفتند به ایران حمله کنید، این ها مقامات رسمی ما نبودند که!
این اثر صحبت های مقام معظم رهبری است. فرمودند اگر بخواهید از این غلط ها بکنید، حیفا و تل آویو را با خاک یکسان می کنیم.

ما همیشه نسبت به این عزتی که آقای احمدی نژاد داشتند هم شاکر خداوند بودیم و هم ممنون ایشان. چرا؟ شخص آقای احمدی نژاد مطرح نیست، رئیس جمهوری یک مقام حقوقی است و این یعنی عزت جمهوری اسلامی.
اما وقتی همین شخصیت می آید در مقابل مراجع، یا نسبت به مقام معظم رهبری از موضع بالاتر برخورد می کند، اصلا جایز نمی دانیم. مقام مراجع حتما از رئیس جمهور بالاتر است."

ایشان طی سخنانی پیرامون رفتار و سخنان اخیر دکتر احمدی نژاد بیان نمودند "من آن روزی که ایشان خاکسارانه کنار مشایی ایستاده بود و سخنرانی می کرد، احساس ذلت برای جمهوری اسلامی کردم. ما 300000 شهید دادیم که سرمان بالا باشد."

ایشان ضمن ابراز ناراحتی از عدم برخورد صحیح با بزرگان کشور اشاره نمودند : " وقتی دیدم کسی که در مقابل رهبر یک کلمه تواضع نمی کند، جملات و کلماتی را برا این آدم کاملا بی خاصیت به کار می برد که حتی این کلمات را برای یک ولی خدا به کار نمی برند، احساس فلاکت برا جمهوری اسلامی کردم. ما در جمهوری اسلامی 300000 شهید دادیم، حداقل خود من برای 200 مادر شهید نحوه شهادت فرزندانشان را تعریف کردم، حال اصلا قابل تحمل نیست که رییس جمهور در کنار یک مهندس بایستد و ادبیات عارفانه را مضحکه عام و خاص نماید."

حجت الاسلام انجوی نژاد در ادامه با خطاب قراردادن رئیس جمهور ابراز نمودند: " با این رفتارها اینقدر ما را مفلوک نکنید، اینقدر ما را بیچاره نکنید. شما نباید شخصیت حقوقی ریاست جمهوری رو اینقدر به فلاکت بکشید. حق ندارید چنین بلایی سر رییس جمهوری اسلامی بیاورید."

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان ضمن محکوم نمودن سخنان اخیر رئیس جمهور درباره مهندس مشایی گفتند : "شما دائم می گویید ایشان فیلسوف است، آیا یک فیلسوف در عالم ایشان را تایید نموده است؟ می گویید ایشان عارف است، آیا یک عارف در عالم ایشان را تایید کرده است؟ می گویید ایشان انسان مهذبی است. آیا یک انسان مهذب در جمهوری اسلامی ایشان را تایید کرده است؟ شما نباید اعتقادات شخصی که معلوم نیست که در کدام پستو به شما القا شده را به خورد مردم بدهید! جامعه فیلسوفان، جامعه عرفا، جامعه بزرگان، جامعه عالمان از این رفتار و تفاسیر شما تحقیر می شوند."

ایشان ضمن بیان این موضوع که مهندس مشایی اگر نظریاتی دارد ابتدا باید در حضور علمای فن نظرات خود را بیان نماید، ادامه دادند: "ما حوزوی هستیم. ایشان اگر ادعای عرفان دارد، اگر ادعای فلسفه دارد، اگر ادعای نظریه نوین جهانی دارد، باید بیاید در یک مرکز علمی که جمعی از متخصصین فن حضور دارند، ادعاهای خود را ثابت نماید. می گویند ایشان رفته در کشور مصر صحبت کرده و جمعی را تحت تاثیر قرار داده. خب لابد فارسی صحبت کرده آن ها هم عرب بوند و متوجه نشدند که چه گفته شده !!!، تشویق کردند. چطور است که در ایران نمیتواند کسی را تحت تاثیر قرار بدهد؟ خب ایشان بیاید در دانشگاه شیراز صحبت کند، اساتید را تحت تاثیر قرار بدهد!"

حجت الاسلام انجوی نژاد با تبیین این مطلب که عمق بی مایگی مطالبی که مشایی بیان می نمایند، کاملا مشهود است ادامه دادند: " بی مایگی عبارتهایی که شما می گویید و فکر میکنید کشفیات عرفانی و فلسفی است، بسیار مشخص است. به حدی که یک طلبه ای که تنها مقدمه ی اوصاف الاشراف را مطالعه کرده باشد، بهتر از این صحبت می کند!
آقای رئیس جمهور! شما مبهوت و مفتون چه جملاتی شدید؟ بهار انسانی؟ این عبارت را که بچه مدرسه ای ها نیز در انشاهایشان می نویسند. آخر شما با کدام پشتوانه ی عرفانی و فلسفی می توانید تشخیص دهید؟"

 ایشان ضمن ابراز تشکر از مواضع دقیق و جدی رئیس جمهور در مقابله با دشمنان گفتند: " شما در مقابل آمریکا و غرب مردانه ایستادید، دستتان را هم می بوسیم. والله احساس عزت کردیم.
اما وقتی می بینیم در مقابل علما غرور دارید شاکی هستیم. شما حق ندارید مقام حقوقی ریاست جمهوری را پای یک توهم به این وضع بکشانید.
شما را به قرآن مجید رییس جمهور بعدی باید بیاید عزت از دست رفته ی ما را برگرداند. امثال ما داریم خفت میکشیم، داریم با عکس شهیدا گریه می کنیم. ما سرمان را داریم به سنگ قبر این بچه ها می زنیم. اگر هر کس دیگه ای جز شما بود، ما اینقدر هزینه نمی شدیم. ما داریم هزینه می شویم! ارزش های ما دارند هزینه می شوند. بعد هم شاکی می شوید که چرا بعضی ها اعتراض می کنند. خب چه کار کنند دیگر؟

مدیر کانون فرهنگی رهپویان وصال در پایان مجددا تاکید نمودند: "ما می گوییم این شخص اگر فاضل است باید فضلا تاییدش کنند، اگر عارف است یک عارف بیاورید ایشان را تایید کند. اگر فیلسوف است یک فیلسوف بیاورید تاییدش کند. اگر نظریه پرداز جهانی است باید یک نظریه پرداز جهانی ایشان را تایید نماید وگرنه این چیزهایی که ایشان می گوید، شبیه انشای بچه های مدرسه راهنمایی است."


کانال تلگرام رهپویان
 عليل: بهار مي آيد....أن شا الله
چهارشنبه 14 فروردین 1392
 سربازسایبری: آقاسید فقط افسوس میخورم کاش توجلسه تون حضور داشتم.
خیییییییییییییلی ممنون آقای انجوی نژاد حرف دل همه بسیجی هاروزدید.امام زمان پشت وپناهتون باشه.
سه‌شنبه 13 فروردین 1392
 بسیجی .پیرو ولایت ورهبری و دعاگوی مقام معظم رهبری حفظه الله : خدا اجر جزیل به شما سید ولایتمدار وبا بصیرت بدهد و انشا ءالله جریان فراموسونها با یاری حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) نابود گردند
یکشنبه 11 فروردین 1392
 محمد رضا: خدا خیرت بده سید
آقای احمدی نژاد داستان گاو نه من شیری رو شنیدی؟
شنبه 10 فروردین 1392
 رهگذر:  چرا اين قسمت در فايل صوتي نيست ؟
جمعه 9 فروردین 1392
 مریم: احسنت
ای کاش به گوش آقای رئیس جمهور هم میرسید
پنجشنبه 8 فروردین 1392
 مسافر: حرف حساب جواب نداره.
خدا بصیرت بده به همه
این بهار انسانی با فن بیانش مملکتی رو به خزان تبدیل میکنه...
پنجشنبه 8 فروردین 1392
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات