برنامه آينده
اطلاعیه

به علت پیشگیری از آسیب های بهداشتی احتمالی جلسات هفتگی، تا اطلاع ثانوی برگزار نمی گردد!
رهپويانیکشنبه 13 مرداد 1392 نسخه چاپی
ضیافت افطار مداحان، قاریان و دست اندرکاران فرهنگی احیای شب‌های ماه مبارک رمضان

شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن
 
با عنایت به الطاف بیکران خداوند تبارک و تعالی و تأکید مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) مبنی بر شیراز، سومین حرم اهل بیت (س) و در راستای ارج نهادن به مقام حضرت احمد بن موسی (ع) و ضرورت پرداختن به مقوله احیا و شب زنده داری، کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز همچون سنوات گذشته احیای شب‌های ماه مبارک رمضان را به مدت 30 شب و در جوار بارگاه ملکوتی آن حضرت و با همکاری مداحان محترم شیرازی و اعضای هیئات ایشان برگزار نمود.

در همین راستا کانون فرهنگی رهپویان وصال در تاریخ 11 / 05 / 92 با برگزاری مراسم ضیافت افطار، میزبان مداحان، قاریان و دست اندرکاران فرهنگی احیای شب‌های ماه رمضان و خانواده محترم ایشان؛ بمنظور تألیف قلوب و همچنین ارتقای سطح هم افزایی بین ایشان شد.
 
در پایان این برنامه، حجةالاسلام انجوی‌نژاد ضمن تقدیر و تشکر از دست اندکاران فرهنگی این مراسم‌ها، چند نکته را یادآورد شدند که به اختصار به آن می پردازیم :
 
1. ایشان خاطرنشان نمودند که رمز موفقیت یک مداح، این است که پای منبر و مجالس مداحیِ دیگر بزرگواران بنشیند. چون این امر لازمه خودسازی و وجود معرفت و نیز باعث تألیف قلوب می گردد.

2. بحمدلله فرهنگ مراسم احیا و شب زنده داری در جمع مؤمنین و اعضای محترم هیئات بوجود آمده و باید در ادامه پیدا کردن این راه تلاش و کوشش نمائید.

3. خوب است برادران محترم مداح ، هر از چند مدت دور هم جمع شوند و با برگزاری یک جلسه معرفتی و اشکی مراتب تعالی خود را فراهم نمایند.

+ گزارش تصویری


کانال تلگرام رهپویان
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات