برنامه آينده
 برنامه‌های آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
رهپويانشنبه 23 فروردین 1393 نسخه چاپی
گزارش مراسم بزرگداشت هفته هنر دینی و سالگرد شهدای رهپویان 

بسمه تعالی

مراسم بزرگداشت هفته هنر دینی و شهدای واقعه بمب‌گذاری حسینیه سیدالشهدا(ع)، با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولین محترم استان فارس؛ جناب آقایان دکتر ضرغام صادقی، دکتر جعفر قادری(اعضای محترم مجلس شورای اسلامی) و جناب آقای همتی بوشهری(مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس)، جناب آقای نجابت(مدیر محترم حوزه هنری فارس)، جناب آقای پاکدل(رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس) و اعضای شورای اسلامی  شهر شیراز، در تاریخ 22 فروردین 1393، رأس ساعت 15:30 در محل تالار حافظ برگزار گردید.

پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و ارائه چندی از فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله)  در باب هنر اسلامی و دینی، توسط مجری محترم، جناب آقای فرهاد عظیما(کارگردان موفق انیمیشن نبرد خلیج فارس که جایزه سومین جشنواره مردمی عمار را به خود اختصاص داده بود) به ایراد سخنانی با محوریت انیمیشن های هنری ملی پرداختند.

در ادامه مراسم، جناب آقای میلاد عرفان پور(شاعر جوان و انقلابی میهن عزیز اسلامی مان) با قرائت اشعار شهدایی خود و تقدیم یک رباعی به شهیدان علیرضا و عرفان انتظامی، فضای مجلس را شهدایی و نورانی کردند.  

و بعد از آن حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب(محقق و پژوهشگر و رئیس قرارگاه عمار) با مطرح نمودن این جمله که شهادت شانسی نیست، شهادت انتخابی است، سخنان خود را حول این محور ادامه دادند و فضای مجلس را عطراگین نمودند.

در قسمت بعد، جناب آقای حامد زمانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده معظم شهدای بمب گذاری رهپویان وصال، اجرای خود را به نام نامی حضرت زهرا(س) و سرود " حضرت مهتاب " آغاز  و بعد از آن آهنگ های " ترور، مرگ بر امریکا، گزینه های روی میز  و شبیه تو " را اجرا نمودند.

در پایان مراسم، ضمن ابراز تقدیر و تشکر از خانواده معظم شهداء، مسئولین و مهمانان محترم، لوح تقدیر و تندیس به برادران جناب آقای حامد زمانی و میلاد عرفان پور تقدیم شد و همچنین به رسم یادبود و در جهت هم افزایی جبهه فرهنگی انقلاب به نهادهای فرهنگی شیراز که در حاشیه مراسم نمایشگاهی مرتبط با آثار خود برگزار نموده بودند، لوح تقدیری اهدا گردید.

» سید مهدی ترکی / مسئول محترم موسسه فرهنگی زلال اندیشه
» مسعود منوچهری  / مسئول محترم موسسه فرهنگی سحاب صادق
» سید علی محمد حسینی / مسئول محترم پاتوق کتاب شیراز
» رضا پیران / مسئول محترم موسسه فرهنگی کمی کتاب
» محمد حسن استرحام / مسئول محترم موسسه فرهنگی ترنم آفتاب
» رسول ستونی / مسئول محترم جبهه فرهنگی نورالهادی(ع)
» هادی مسعودی / دبیرمحترم مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز
» حمید افسری / مسئول محترم موسسه فرهنگی مِهاد
» سید احمد حسینی / مدیر محترم فروشگاه پلاک هشتکانال تلگرام رهپویان
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات