برنامه آينده
 برنامه‌های آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
رهپويانچهارشنبه 24 دی 1393 نسخه چاپی
متن سخنرانی پدافند غیر عامل - قسمت بیست و دوم
ما روی سازمان جهانی بهداشت خیلی حرف داریم، چه کسانی آن بالا دارند دستور جهانی بهداشت را می‌دهند؟ یک روز می‌گویند این را بخورید خوب است، یک روز می‌گویند نه، بد است! یک روز می‌گویند زیاد بخورید، یک روز می‌گویند کم بخورید. همینطوری دارند با روح و روان و جسم ما بازی می‌کنند! بعضی هایشان هم دارند برای خودشان تست می‌کنند، می‌گویند: بخورند ببینیم چه می‌شود؟! بعد ببینیم خودمان بخوریم یا نخوریم!

یالطیف
سخنرانی‌ حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
موضوع: پدافند غیر عامل - قسمت بیست و دوم
1393/10/20

آخرین قسمت بحث پدافند غیر عامل را خدمتتان هستیم و همانطوری که قبلا عرض کرده بودیم بحث امشب راجع به توطئه دشمن و جنگ نرم و حتی نیمه سخت دشمن در باب طب و تغذیه است که نکاتی را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

اول اینکه این بحث‌ها این روزها زیاد متداول است و در هر شهری می‌روید عده‌ای مدعی این داستان هستند و راجع به آن سخنرانی می‌شود و مرکزی تحت عنوان مبارزه با توطئه صهیونیست در بحث تغذیه و طب زده می‌شود لذا اینکه داریم خدمتتان می‌گوییم در حقیقت یک جمع بندی است، زیاد هم وارد جزئیات نمی‌شوم و این نتیجه گیری یک جمع بندی و یک نتیجه گیری راجع به مباحثی که در خصوص توطئه دشمن و صهیونیست در بحث تغذیه و طب است. یک جمع بندی را عرض می‌کنم تا ان شاءالله بحث پدافند غیر عاملمان هم به نتیجه رسیده باشد.

قبل از جمع بندی عرض می‌کنم اگر این توطئه، که اگر هم ندارد قطعاً هست، جزء جنگ نرم محسوب نمی‌شود چون در جنگ نرم هدف چیره شدن و استیلای بر اذهان است اما در این قضیه هدف حذف فیزیکی شماست لذا جزء جنگ سخت یا نیمه سخت محسوب می‌شود. یک جنگ کاملاً علنی که کلیاتش را خدمتتان می‌گویم.

»» قسمت اول گرایشات را عرض می‌کنم:
1- گرایش صهیونیستی.
در گرایش صهیونیستی یعنی آنچه که صهیونیست برای یهودیان وفادار خودش در بحث تغذیه و طب به کار می‌برد و از آن تحت عنوان طب مخفی یاد می‌کند یعنی اگر شنیده باشید و مخصوصاً کسانی که رشته‌شان پزشکی است حتماً شنیده اند درمان در اسرائیل جزء مشهورترین درمان‌های جهان است یعنی بحث پزشکی در اسرائیل و بیمارستان‌های اسرائیل و رژیم صهیونیستی جزء بهترین و اصطلاحاً مدرنترین درمان هاست ولی وقتی بررسی می‌کنیم گرچه برای همین بررسی کردن هم راه نفوذ خیلی سخت است اما می‌بینیم مباحثی که آن ها رعایت می‌کنند بیشتر از آنکه نوین باشد، الهی است! یعنی سیستمی را برای تغذیه معرفی می‌کنند که در این سیستم دقیقاً با سیستمی که طب نوین معرفی می‌کند در تناقض و تضاد است.

به عنوان مثال توصیه پزشکان صهیونیست نسبت به استفاده از روغن، نمک، یُد، آهن، قرص آهن و کلسیم و استفاده آن ها از داروهای شیمیایی بر اساس عرفان کابالاست که استفاده از داروهای شیمیایی حرام است یعنی اصلاً یهودی‌ها اجازه ندارند از این قرص شیمیایی استفاده کنند، بعد نگاه می‌کنیم می‌بینیم یک صهیونیست مسئول تولید همین داروی شیمیایی برای کل جهان است یعنی چیزهایی که برای خودشان حرام است!

دقیقاً همان طیف را برای کل جهان تولید و توزیع می‌کنند. پزشکی صهیونیستی در حقیقت طب الهی است یعنی بر مبنای تعالیم الهی است. یک درصدش را از تورات گرفته اند، یک درصدش سینه به سینه از طریق علمای یهود به آن ها رسیده، یک درصدش را هم از اسلام آموخته اند که این طب به دلیل اینکه خیلی در بسته است، نه کلاس‌های عمومی دارد، نه در درمان بیمارستان زیاد می‌فهمی چه خبر است و نه حتی نسبت به درمان غیر یهود و غیر صهیونیست از این طب استفاده می‌کنند.

یک طب کاملاً مدرن برای مسیحی‌ها و بقیه دارند. چون جمعیتشان خیلی محدود است، خیلی قشنگ می‌توانند همه چیز را مخفی کنند. در همین محدود هم یهودی درجه یک، درجه دو، درجه سه داریم. از زندگی درجه یک‌ها هیچ کسی خبر ندارد و هیچ کس هم نمی‌تواند ناموسشان را ببیند! یعنی حجابی که درجه یک یهود دارند اصلاً به گونه ای است که کسی نمی‌تواند ناموس این ها را ببیند. وارد این قضیه نمی‌خواهیم بشویم چون بحث خیلی گسترده می‌شود. پس این طب صهیونیستی و طب اصیل.

2- طب سنتی که به باستان برمی‌گردد.
در یونان، چین، ایران و مصر، چهار منطقه‌ای که طب و تغذیه در حقیقت در آنجا منشاء داشته است. تغذیه و طب یونانی، مصری، ایرانی و همچنین چینی که الان هم اثراتش را می‌بینیم. به عنوان مثال خدمتتان عرض می‌کنم؛ با این همه سوء تغذیه در چین به دلیل قدرت طب چینی است که مردم چینی دسته دسته نمی‌میرند. مار و سوسک و عقرب و پشه و همه چیز می‌خورند و نمی‌میرند، دلیلش قدرت طب سنتی چین است. اعم از طب سوزنی یا بحث‌هایی تحت عنوان حجامت یا هر چیز دیگری. در چین مردم با طب زندگی می‌کنند یعنی برنامه روزانه و هفتگی و ماهانه برای درمان دارند و دائماً تحت درمان هستند. اصلاً جزء تفریحات چینی‌ها ماساژ است در صورتی که ماساژ یک درمان است. این ها می‌خواهند تفریح کنند ماساژ را انجام می دهند. تأثیری که ماساژ بر جریان و در گردش خون و خیلی چیزهای دیگر دارد که ما ماساژ را جزء درمان حسابش می‌کنیم.

در حقیقت چینی‌ها سوء تغذیه وحشتناک را با این طب بسیار قوی سنّتیشان دارند به یک تعادل می‌رسانند لذا می‌بینیم که مثلاً در چین اتفاقات ناگواری رخ نمی‌دهد. حتماً می‌دانید حکمای بزرگ یونان علی رقمی که حکیم بودند و فلسفه می‌دانستند مثل سقراط ، افلاطون و ارسطو، پزشکان بسیار مجربی بودند و بقراط که اوجش بوده است و این ها هم برای خودشان روش‌هایی داشته اند. در مصر هم روش‌های خیلی جدی داشته اند، بحث شن درمانی و ماهی درمانی و خیلی بحث‌های این شکلی که الان تازه مُد شده را در حکمای مصر می‌بینیم که طب سنتی مصر بوده است. ایران چه در زمان به اصطلاح پادشاهان ایران، چه بعدش که ابو علی سینا آمد و طب اسلامی را با طب یونانی و چینی ممزوج کرد یعنی از ایران هم مسائلی را فرا گرفته اند.

3- طب التقاطی.
طب التقاطی طبی است که از سنت یک چیزهایی را برداشت کرده، از دین یک چیزهایی را برداشت کرده و از طب مدرن هم یک چیزهایی را کنار هم چیده در نتیجه یک طبی را راه انداخته. برخی از طبیبان حاضر این مدلی هستند یعنی هم قسمت‌هایی از طب مدرن را قبول می‌کنند، هم قسمت‌هایی از طب سنتی و هم قسمت‌هایی از طب اسلامی را قبول می کنند. به عنوان مثال ابو علی سینا ضمن اینکه از سنت استفاده کرد، سی درصد هم طب اسلامی و سی درصد هم از طب یونانی استفاده کرد، این هم التقاطی است یعنی اگر آن زمان یونان طب مدرن بوده است، ابو علی سینا سی درصد در تعالیمش طب یونانی دارد و این طب هم، طب صد در صد اسلامی و خالص و الهی نیست گرچه عده‌ای اعتقاد دارند که مثلاً کتاب قانون ابو علی سینا اسلامی است در صورتی که التقاطی است، پس همه چیز دارد. التقاط به معنای قاطی بودن است نه به معنای تند روی کردن.

4- طب مدرن که شیمیایی است.
شخصی به نام "پارا سیلیس" که یهودی الاصل بود دویست سال قبل در دانشگاه‌های غرب کتاب ابو علی سینا را پاره کرد و اعلام کرد که هیچ چیزی از پزشکی در این کتاب به درد بخور وجود ندارد و طبی را به نام طب شیمیایی بنا گذاشت که در این طب به درمان با داروهای شیمیایی متکی هستند. "پارا سیلیس" یهودی بود که قرص و درمان شیمیایی را به بشریت معرفی کرد و روی درمان گیاهی خط بطلان کشید. همان زمان بهداشت جهانی را راه انداختند و خود یهود هم، آن را می‌چرخاند. سازمان جهانی بهداشت که به اشتباه در ایران به آن سازمان بهداشت جهانی می‌گویند، ترجمه متن انگلیسی اش این می‌شود به حکومت‌ها ابلاغ دادند، به ایران نوشتند که مراکز فلان جمع بشود و گیاهان دارویی فلان ایراد را دارد، درمان شیمیایی مدرن راه افتاد.

مدرن به این معنا که از قرص شیمیایی استفاده کنند، مدرن به معنایی که وسایل جراحی و خیلی چیزهای دیگر باشد، منظورمان نیست. مدرن به معنای استفاده از داروی شیمیایی است، اینکه صددرصد خوب یا بد است من وارد این بحث نمی‌شوم، گرایشات طبی که در حال حاضر وجود دارد را خدمتتان می‌گویم.

5- گرایش اسلامی است.
گرایش اسلامی یعنی چه؟ یعنی اعتقاد دارند در تعالیم قرآن و اهل بیت(ع) همه چیز برای درمان موجود است و وقتی به این حکما مراجعه می‌کنیم، علی رغمی که طب مدرن را هم دیده اند، خیلی از مباحث را در این مدل طب قابل تأمل و قابل توجه می‌بینی که بیشتر تغذیه است تا طب یعنی این ها بیشتر از اینکه به طب رجوع کنند، به تغذیه رجوع می‌کنند.

یک اشکال که بنده در این مدل گرایش دیده ام که مباحثشان را هم این طرف و آن طرف خیلی خوانده ام و ان شاء الله این جمله را خودشان خواهند فهمید این است که مقداری اخباری گری در نظرات این ها می‌بینم. یعنی اخباریون چه می‌گویند؟ می‌گویند معصوم همه چیز را گفته، بعد در کلام معصوم متوقف می‌شوند و تطبیق هم نمی‌دهند. مثلاً چه می‌گویند؟ اگر معصوم گفته که سیب بخورید برای شما مفید است، ما می‌گوییم ممکن است معصوم منظورش از سیب میوه باشد، می‌گوید: نه، گفته سیب. ما به این می‌گوییم اخباری‌گری یعنی تطبیق نمی‌دهند. در حالیکه در فقه شیعه چهار قسمت داریم، آقایان حکیم این مدلی توجه کنند، می‌گوید: قرآن، سنت، دو قسمت مانده است؛ اجماع و عقل.

اخباریون عقل را تعطیل می‌کنند عقل یعنی همین مدرن عقل یعنی مدرنیته عقل یعنی به جایی برسیم که ما بتوانیم تطبیق بدهیم. اگر در کلام معصوم همه چیز باشد، هنرمندی عقل از بین می‌رود، پس حتماً همه چیز نیست لذا این ها می‌گویند اگر معصوم گفته تزریق خون باعث یک سری مشکلات می‌شود که می‌شود، تزریق خون مطلقاً در طب وجود ندارد. می‌گوییم بیمار است، الان خون از بدنش رفته، همه حرف‌هایی که شما می‌زنید درست است ولی اصلاً ما فرصت نداریم که کار درمانی روی او بکنیم، مگر اینکه همین الان پانصد سی سی خون به او بزنیم، این قضیه را نمی‌گیرند. راه حل برای این دارند، به عنوان مثال گفتم بنده پزشک نیستم که بخواهم نظریه بدهم، پزشکان این حرف‌ها را می‌زنند ولی از نظر دینی دارم می‌گویند این نوع تفکر، اخباری‌گری است و این اخباری‌گری برای طب اسلامی آفتی خواهد بود که ان شاءالله به آن دچار نمی‌شویم.

» مطلب اول: در یک بررسی کلی به این نتیجه می‌رسیم که مدرن یعنی استفاده از عقل برای طبابت. اسلامی یعنی استفاده از وحی برای طبابت و هر دوی این طب، در کنار همدیگر حتماً لازم است.

» مطلب دوم: بحث‌هایی که تحت عنوان طب مدرن یا طب سنتی می‌شود قابل تردید است، آن قسمتی که قابل تردید نیست بحث‌های تغذیه‌ای این ها است. داروی شیمیایی برای بدن ضرر دارد، این اصلاً قابل تردید نیست اما آنجا ادعا بر این است که ضررش می‌ارزد یعنی دفع یک بدتر، به وسیله اینکه یک بد. در طب اسلامی می‌گویند ما خوبش را داریم که به جایش بگذاریم این قایل تردید نیست و دوم بحث تغذیه که در بحث تغذیه نکاتی را خدمتتان می‌گویم.

پانصد صفحه مطلب خوانده ام، از بین این ها‌ دو صفحه قطعی در آورده ام. به این پانصد صفحه حتماً رجوع کنید و بخوانید، چرا؟ چون شاید ده درصد، شاید بیست درصد، شاید شصت درصد، شاید هم نود درصدش درست باشد، نمی‌توانیم صد در صد بگوییم چون هیچ علمی قطعی در غیاب معصوم وجود ندارد ولی شاید نود درصدش درست باشد و عده زیادی به این ها دارند عمل می‌کنند و نتیجه‌اش را هم دارند می‌بینند. فیلم و بساطش موجود است.
پس اثباتی‌ترین قسمتش بحث تغذیه است که ما بحث تغذیه را در این چهار قسمت با همدیگر بررسی می‌کنیم:

»»» چهار قسمتی که وجود دارد:
- نفت خواری.
- سم خواری.
- حرام خواری.
- نجس خواری.


روی این چهار فصل صحبت می کنیم؛ منشاء ضعف بشری، ضعف انسانی، ضعف جسمی، ضعف ذهنی، و حتی بیماری، این هاست یعنی ما می‌بینیم که در توطئه‌ی یهود بر علیه: 1- مسیحیان. 2- مسلمانان. فلش اول حمله به مسیحیان است در حقیقت با همین چهار فصل سم خواری، نجس خواری، حرام خواری و نفت خواری، ما اثبات می‌کنیم که با همان آموزه‌های خودتان دارید در مسیر مرگ، کم شدن نسل و غیره جلو می‌روید.

چند مصداق را خدمتتان می‌گویم بعد به این بحث پی می‌بریم که چگونه می‌توانیم سم خواری، نفت خواری، حرام خواری و نجس خواریمان را در تغذیه تشخیص بدهیم؛
راجع به بحث تغذیه اسلامی با یک سرچ خیلی ساده تحت عنوان تغذیه و طب اسلامی در اینترنت می‌توانید تعداد زیادی مقاله پیدا کنید که خودتان بخوانید و آن هایی که قطعی هست را انتخاب کنید. در فیلمی که پخش شد، آمارها از طرف سازمان وزارت بهداشت بود.

+ خوردنی‌های شیمیایی.
یعنی چیزهایی که شما تحت عنوان نوشابه، تنقلات، سرخ کردنی‌های غیر مجاز و غیره می‌بینید.

+ نگاه دارنده‌ها.
نگاه دارنده چیست؟ ببینید قاعده یک غذا این است که اگر مانده بشود کپک می‌زند، فاسد می‌شود و وقتی شما این غذا را می‌خوری، بدن شما این فساد را بر نمی‌تابد، شما مسموم می‌شوی و حالت تهوع به شما دست می‌دهد، با دارو یا بدون دارو بالا می‌آوری، قَی می‌کنی. یکی از روش‌های درمانی قَی، بالا آوردن سمی که در معده است یعنی اگر غذای مسمومی بخورید، خیلی راحت خوب می‌شوید چون بدن شما می‌داند از مسمومیت چگونه دفاع کند.

نگاه دارنده‌ها غذا را طوری نگاه می‌دارند که فاسد بشود اما مسمومت نکند یعنی یک مواد شیمیایی که این مواد شیمیایی از رفلکس و عکس العمل بدن شما جلوگیری می‌گیرد لذا شما اگر یک سیب زمینی را روی طاقچه بگذاری که دو روز بماند یا آفتاب بخورد، بعد آن را بخوری قَی می‌کنی و بدن عکس العمل نشان می‌دهد. با نگاه دارنده در یک کاغذ به اسم چیپس می‌گذارند و خیلی مرتب و تمیز تا سه ماه بعد می‌توانی بخوری! بلایی که سر بدنت می‌آید بلایی است که خود بدن نمی‌فهمد، وظیفه نگاه دارنده فریب دادن قوای دفاعی بدن است.

چیپس، پفک و هر چیز از تنقلات تا شیر، شیرهایی که ماندگاری طولانی و حتی ماندگاری کم دارند اصلاً نگه دارنده یعنی سم، این یعنی سم خواری. عصر برای بعضی از دوستان برخی از نگاه دارنده‌ها را اسم بردم، دارند الان شأن منبر اجازه نمی‌دهد آن ها را به زبان بیاورم که رسماً چه چیزهایی تحت عنوان نگاه دارنده به شیر، آبمیوه و هر چیزی که شما فکر کنید، می‌زنند. از این مدل تنقلات یا آشامیدنی‌ها و نوشیدنی‌های بسته بندی شده دارای نگاه دارنده صددرصد سم هستند. نوشابه باشد، دوغ باشد، ماست و پنیر باشد هر چیزی که شما فکرش را بکنید. نگه دارنده یعنی سم.

از این طرف چه کار می‌کنند؟ می‌گویند طی دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت پنیرهایی که دستورالعمل لازم را رعایت نکرده اند، جمع آوری بشود. آن چیزی که فاسد باشد و شما را مسموم می کند را جمع می کنند، چیزی که فاسد باشد و شما را مسموم نمی‌کند را اجبار می‌کنند! بعد می‌گویند تحت نظارت سازمان جهانی بهداشت است، می‌گوییم هیئت مدیره اش صهیونیست‌ها هستند! ما روی سازمان جهانی بهداشت خیلی حرف داریم، چه کسانی آن بالا دارند دستور جهانی بهداشت را می‌دهند؟ یک روز می‌گویند این را بخورید خوب است، یک روز می‌گویند نه، بد است! یک روز می‌گویند زیاد بخورید، یک روز می‌گویند کم بخورید. همینطوری دارند با روح و روان و جسم ما بازی می‌کنند! بعضی هایشان هم دارند برای خودشان تست می‌کنند، می‌گویند: بخورند ببینیم چه می‌شود؟! بعد ببینیم خودمان بخوریم یا نخوریم!

بنابراین در تغذیه هیچ پزشک مدرنی نمی‌تواند بگوید این حرفی که داریم می‌گوییم غلط است؛ هر جنسی یا هر چیزی با نگاه دارنده یعنی سم. یک پزشک بیاورید که در خود آمریکا درس خوانده باشد و بگوید جمله شما غلط است. می‌گوید یک سری مشکلات ایجاد می‌کند ولی نگه دارنده است، بهداشتی است، بهداشتی یعنی میکروب ندارد. میکروب ندارد ولی سم دارد، خاک ندارد، تمیز است ولی سم دارد لذا در بحث تغذیه اسلامی استفاده از هر خوراکی که نگاه دارنده دارد یعنی تزریق سم به بدن، یعنی همین بیماری قلبی که سنش دارد پایین می‌آید یعنی دیابت، یعنی پوکی استخوان. اصلاً یکی از منشأهای بیماری‌ها، این است، بعد نگاه می‌کنیم می‌بینیم در طب اصیل خودشان، اصلاً این چیزها را نمی‌خورند! خواهرهایی که متولی خانه هستند، این بحث را خیلی گوش بدهند.

+ فَست فودها.
فست فود می‌خواهد قارچ و گوشت باشد، می‌خواهد هر چیزی دیگری که باشد، فست فود یعنی بیماری. اصلا فلسفه فَست فود، مریض کردن مسیحیان جهان بوده. دلیل اختراع فست فود، این بوده است که مسیحیان را مریض کنند تا نسلشان کم بشود، همچنین ایرانیان در ادامه این دلیل و فرهنگ با کلاسی را به فست فود چسباندن، که ما هر وقت خیلی شاد بودیم سراغ فست فود برویم! برادرها و خواهرها یک بار اجناسی که در فست فود با آن رنگ آمیزی و آن بساط و با آن نگاه دارنده‌ها که فست فود خوشبو می‌شود را، به صورت خام ببینید، تا آخر عمر از کنار یک پیتزا فروشی هم، رد نمی‌شوید!

که این مثلا پیتزا چگونه تهیه می‌شود، همان گوشتش چگونه تهیه می‌شود؟؟ البته ممکن است در خانه خیلی سالم درست بشود، بالاترین یعنی مهم‌ترین و ساده‌ترینش این است که از روغنی که برای سرخ کردن و گرم کردن استفاده می‌کنند، سم صددرصد است، چون روغن را عوض نمی‌کنند. در یک روغن، یک جنس را ده بار می‌خوابانند، سرد می‌شود و دوباره گرمش می‌کنند. هیچ پزشک مدرنی نیست که بگوید این روغن صددرصد سم نیست یعنی این روغن را جلوی گربه بگذاری، یقیناً گربه رَم می‌کند. حداقلش این است که این روغن صددرصد سم است.

+ ادکلن ها و وسایل آرایشی.
ببینید این هایی را که خدمتتان می‌گویم، در عطاری‌ها گفته نمی شود، آنالیزورهای وزارت بهداشت می‌گویند، همه خانم‌های ما هم الحمدالله رب العالمین می‌دانند! سه مدل لوازم آرایشی داریم، اعم از لوازم آرایشی که رنگ و لعاب می‌کند و اسمش را بلد نیستم تا کرم‌های مختلف، مخصوصاً خارجی‌های آن.
- یک مدل گران قیمت.
- یک مدل متوسط قیمت.
- یک مدل ارزان قیمت.


خودشان با افتخار می گویند، مدل گران قیمت را از جنین مرده انسان درست می‌کنند! بالاترین قیمت برای این مدل است، چون خیلی کم به دست می آورند.
مدل متوسط از جمع آوری و عصاره کردن فاضلاب انسان و خوک و میمون و اُشتر بدست می‌آید.
مدل ارزان قیمت هم از زغال سنگ و قطران گرفته می شود.


این لوازم را از جنین و خوک گرفته اند، نجس است! سم هم هست، بعد خانم و جدیداً آقای ما به طور کامل این مواد را به پوست می‌مالد! می‌دانید که پوست یکی از منافذ جذب است. لب به عنوان حساس‌ترین قسمت بدن، اصل سم، اصل کثافت و اصل نجاست را به لبش می مالد!! حداقل از کرم‌های ایرانی استفاده کنیم چون می دانیم در این کرم از مدفوع استفاده نشده است.

از آن طرف می‌بینیم که در مکتب یهود آرایش کردن زن مطلقاً حرام است، اصلاً حق ندارد آرایش کند! آرایش‌های خیلی طبیعی دارند؛ از کرم عسل و کرم جوانه گندم استفاده می‌کنند. خودشان در خانه ماسک‌های طبیعی با استفاده از میوه جات و غیره درست و استفاده می‌کنند. کرم و ماتیک نمی‌زند، همین دو اسم را بلد هستم، بقیه‌اش را نمی دانم. از این نجاست به خودش نمی‌مالد!

کجاها زده می شود؟
روی لب و بالای پلک، دقیقاً حساس‌ترین قسمت‌های وجود یعنی اصل سم را به خود مغز می‌رساند. بعد می‌گوید چرا سن سرطان زیاد شده؟! برای اینکه داریم سم را می‌مالیم، طبیعتاً اثرات شیمیایی دارد و ممکن است سفید کند. چرا سفید می‌کند؟ وایتکس و اسید هم سفید می‌کنند. اگر به پوستت هم آب لیمو بمالی سفید می‌شود، بیشتر از بیست دقیقه بماند پوستت خراب می شود ولی سفید می‌کند!

+ داروهای شیمیایی.
بعضی از داروهای شیمیایی نجس است. قرص کلسیم خارجی اگر شیمیایی نباشد و خالص از استخوان گرفته باشند، از چه استخوانی است؟ استخوان خوک، اسب، گوسفند، سگ؟ از استخوان گوسفند بوده، آیا حلال ذبح شده است؟ شش ماه قبل در مرز بلوچستان، دو کامیون گرفتند که استخوان های اموات ایران را داشتند خارج می کردند! گفته بودند برای کارخانه های تولید قرص کلسیم و خیلی چیزهای دیگر می بریم! می گویند اثر خارجی اش بیشتر است، اینکه این دارو اثرش بیشتر است، حلال یا حرام است؟ نجس یا پاک است؟ ویتامین های خارجی که تحت عنوان مکمل ها دارد می آید و روی آن نوشته شده ب12، ب1، ب2 این ها را از چه گرفته اند؟! حداقلش این است که اگر می خواهید شیمیایی مصرف کنید، ایرانی مصرف کنید، این داروها حرام خواری و نجس خواری است.

قرص های خارجی تحت عنوان ویتامین و کلسیم که وجود دارد اجازه نداریم استفاده کنیم چون نمی دانیم این کلسیم از کدام استخوان گرفته شده. مگر استخوان گوسفندی که ذبح اسلامی نشده حلال است و می توانی بخوری؟! بعد می گوید چرا اینطوری شده ام؟ چرا حرام خوار شده ام؟ چرا نمازهایم مشکل پیدا کرده؟ چرا احساس خوبی ندارم؟ چرا روحم سبک نیست؟

غیر از نجس خواری، سم خواری، نفت خواری، حرام خواری، حرف های تردیدی زیادی داریم. راجع به معماری بحث های تردیدی زیادی داریم؛ اینکه دستشویی در داخل آپارتمان ها است، قدیم از آپارتمان خارج، آن طرف حیاط بود. بخاری که از چاه فاضلاب استنشاق می شود، در کل خانه نمی پیچید که الان مجبور بشویم سم دیگری تحت عنوان بوگیر بزنیم که بوی بد دستشویی را از بین ببریم یعنی دو سم مخلوط با هم می خوریم! سم فاضلاب به علاوه سم بوگیر!

راجع به تکنولوژی حرف های تردیدی زیادی داریم که رد می شوم. راجع به پوشاک، استفاده از فرش ماشینی و اثراتی که دارد. استفاده از پارچه های مصنوعی حرف های قطعی و تردیدی داریم که باز هم من رد می شوم. قرار شد هر کس علاقه مند است، برود سرچ کند. راجع به لوازم جانبی و اشعه موبایل، استفاده از تب لت و لب تاپ حرف های قطعی زیادی داریم. یک زمانی ما بچه بودیم، والدین اصلاً اجازه نمی دانند که دو، سه متر نزدیکتر بنشینیم، می گفتند مانیتورش اشعه می زند و چشمت خراب می شود. امروزه تب لت را دست بچه سه ساله می دهیم و به صورتش می چسباند! نه پنج دقیقه، نه ده دقیقه، سه ساعت، چهار ساعت، پنج ساعت با همان امواج خوابش می برد، بعد می گوید مغز جهان سوم رکود پیدا می کند!

راجع به خیلی از مباحثی که در خانه نسبت به کودکان و پدر و مادرمان داریم، حرف های تردیدی و قطعی ای وجود دارد. قطعی ها را بروید و پیدا کنید اما اینکه چه کنیم مهم است. جایگزین های قطعی در بحث غذا داریم که حتی الامکان غذا را باید در خانه درست کنیم چون معلوم نیست در بیرون از خانه چه اتفاقی بیفتد. ثانیا،ً حتماً و حتماً باید به سنت های ایرانی خودمان برگردیم و از غذاهای وارداتی صهیونیست سازِ فست فودی پرهیز کنیم و این فرهنگ با کلاس بودن فست فود را باید به سم بودن فست فود، تبدیل کنیم.

برخی از فرزندان شما طبق قوانین قطعی پزشکی مدرن، فقط با یک بار فست فود خوردن، ضرری در بدنشان ایجاد می شود که دیگر قابل رفع نیست! مثلاً می گوید آپانتیس و کلیه ی بچه ام مشکل پیدا کرده، یا کبدش مشکلی پیدا کرده که سه سال است داریم درمان می کنیم. وقتی بررسی می کنند می بینیم یک بار تغذیه ناسالم استفاده کرده! چون بعضی ها می گویند یک بار تفریحی می خوریم درحالیکه همین ماهی یک بار تفریحی شما، فست فودها را رونق داده و غذاهای اصیل ایرانی خودمان را به انزوا برده است. اگر بتوانیم، فست فودها را تحریم کنیم. همه می دانند سم است، پزشکی مدرن، پزشکی اسلامی، پزشکی سنتی، پزشکی یونان، چین، افغانستان، بنگلادش، برکینافاسو، هر پزشکی هر جای جهان باشد می گوید این سم است. تعجبم که چرا ما اصرار داریم این سم را با کلاس جلوه بدهیم!!

آبمیوه ی دارای نگه دارنده مصرف نکنیم، طبیعی بگیریم قیمتش هم ارزان تر است. حتی الامکان از پنیر و ماست بدون نگه دارنده استفاده کنیم. البته بعضی ها این قضیه را خیلی بزرگ می کنند، اینقدر خطرش را بزرگ جلوه می دهند که دیگر نمی شود زندگی کرد. من چنین اعتقادی ندارم، بنده می گویم هر چقدر می توانیم در صد سلامت زندگیمان را بالا ببریم ببریم، پنج درصد می توانی، پنج درصد بالا ببر. شصت درصد می توانی، شصت درصد بالا ببر. واقعاً نمی توانیم که دیگر فست فود نخوریم؟! می توانیم. نمی توانیم از لوازم آرایش، مخصوصاً لوازم آرایش وارداتی، استفاده نکنیم؟! نمی توانیم نگه دارنده کنسروی نخوریم؟! می توانیم، مثلاً آبمیوه طبیعی بخوریم.

ممکن است ماست و پنیر گیرمان نیاید، مجبوریم همین را بخوریم. نمی توانیم حتی الامکان از نانی سالم تر است استفاده کنیم؟! می توانیم. غیر از این باشد باید برای زندگی به روستا برویم. نمی توانیم در دسترس بچه تب لت، لب تاپ و موبایل قرار ندهیم که مخ، چشم، مغز و قلبش آسیب نبیند؟! می توانیم، اگر نمی توانیم ساعتش را که می شود محدود کرد.

بلایی که این مدل سم خواری، نجس خواری، حرام خواری، نفت خواری دارد بر سر ما می آرود، اگر صددرصد کنترل نشود، با یک تصمیم درصدی می شود این کار را کرد. برای تمام لوازم آرایشی، غذاها، پوشاکی که در آن ها سم وجود دارد، مقابلش یک جایگزین گذاشته شده است. وقتی نگاه کنیم می بینیم بالای شصت، هفتاد درصد را می توانیم تغییر بدهیم. از نسل ما گذشته و دیگر وقت مردن ماست، با این وضعیتی که در این فیلم گفته شد، من احساس کردم شش سال پیش مرده ام! ولی واقعاً برای نسل بعدی یک فکری کنید، برای پانزده ساله ها، بیست ساله ها، چهارساله ها یک فکری بکنید. یک رونسانسی در نحوه و سبک زندگیتان در بحث تغذیه قرار بدهید و یک فرهنگ سازی کنید.

بالاخره ما نفهمیدیم یعنی چه؟ می گوید گوشت قرمز بد است و گوشت سفید خوب. اینگونه نیست، پزشکی مدرن هم این را نمی گوید. نمک صددرصد بد است و نمک ید دار خوب. بازهم اینگونه نیست و پزشکی مدرن هم اینگونه نمی گوید. در آشپزخانه، پوشاک و در فضای خانه تان یک بررسی کنید، ببینید می توانید تغییراتی بدهید؟ یقیناً می شود در آشپزخانه بر مبنای طب اسلامی تغییراتی ایجاد کرد. می شود نمک یا فلفل را عوض کرد. نقش نمک در زندگی بسیار مهم است، امام صادق(علیه‌السّلام) می فرمایند: اگر مردم می دانستند نمک چیست، تمام بیماری هایشان را با نمک درمان می کردند. امروز می گویند نمک را تحریم کنید! کدام نمک را تحریم کنیم؟ نمک ید دار غربی شما را از اول تحریم کرده ایم.

مرحوم حضرت آیت الله بهجت(ره) می فرمودند: تا به حال نشده اول و آخر غذا نمک نخورم. کدام نمک؟ نمک اسلامی، سنتی و ایرانی. کابینت و یخچال هایمان را یک بار بررسی کنیم، خیلی از چیزهایش را می شود تغییر داد. هیچ اتفاق فاجعه انگیزی هم در زندگی نمی افتد. یک نگاه به پوشاک، فرش، تکنولوژی، تلویزیون، تب لت و لب تابمان بکنیم و بازخوانی داشته باشیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد. یک نگاه به کمد لوازم آرایشیمان که صددرصد حرام، سمی و مشکل دارند، بکنیم.

بعضی ها می توانند در سی درصد تغییر بدهند، سی درصد تغییر بده. بعضی ها شصت درصد، شصت درصد تغییر بده. بعضی از کفش ها مصنوعی است و پا را اذیت می کند، می دانید که پا جزء مراکز خیلی ضربه پذیر بدن است و نقش ترموستات بدن را دارد. یک تخته یا پارچه خاص، یک نمد در کفش می گذاری، کل مشکلش حل می شود. بعد این کار فرهنگ می شود، حالا بنده آخر عمرم است تمام شد رفت، فرزند و نوه ام چه؟؟ بچه هایمان را به فرهنگ خوراک اسلامی، خوراک و پوشاک سنتی عادت بدهیم و سعی کنیم زندگیمان را در این مسیر جلو ببریم.

»»» بنابراین کل بحث در پدافند غیر عامل و تغذیه این است:
1- امکان مقاومت داریم.
2- امکان تحول داریم.
3- امکان تصحیح و اصلاح داریم.
4- امکان رُنساس یعنی تغییر کلی انقلابی هم داریم.


بعد سراغ اینکه اگر با این وضعیت تغذیه مریض شدید که ان شاء الله نمی شوید، می رویم که چه کار کنید. آن هم راه حل دارد، خودتان می روید مطالعه می کنید و کارهایش را هم انجام می دهید. اگر بتوانیم ما هم سعی می کنیم در بحث تغذیه اسلامی مکانی داشته باشیم که تغذیه سالم را به هر تعدادی که می توانیم، با دستورالعمل و بروشور خاصش بیاوریم که همه استفاده کنند. چون الان طب سنتی و طب اسلامی برای عده ای رسماً نان دانی شده و درآمد های میلیاردی با مافیای سنگین دارویی دارد انجام می گیرد! ما الان در طب ورود پیدا نمی کنیم، در تغذیه هم می بینیم این کار دارد می شود؛ مثلاً عسل کیلو نود و پنج هزار تومان!! بنده از هر پزشکی که سؤال کردم، فاصله قیمتیِ بدترین عسل با بهترین عسل این همه نیست! نه فاصله تقویتی اش اینقدر است، نه فاصله قیمتی اش! ما هم سعی می کنیم ان شاء الله اگر جایی برای خودمان داشته باشیم، بتوانیم بحث های تغذیه را به صورت سالم تر خدمت شما ارائه بدهیم.


کانال تلگرام رهپویان
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما : 
 
تبليغات