سه‌شنبه 30 خرداد 1391
 » توضیحات پیرامون بروز رسانی جامعه مجازی + تکمیلی(2)
باسلام خدمت کاربران گرامی
همانطور که مستحضرید جامعه مجازی رهپویان وصال با بیش از 9.500 عضو به عنوان فعالترین بخش سایت رهپویان مدتی بود که دچار کاهش شدید سرعت شده بود، به طوریکه اکثر کاربران از کمبود سرعت آن ناراضی بودند. از مدتی قبل اقدام به بررسی و رفع نواقص بخش مذکور نموده و از 2 روز پیش برای اقدام نهایی و بروز رسانی این قسمت، جامعه محازی را از دسترس خارج کردیم.
برآورد اولیه این بود که دانلود و انتقال پایگاه داده جامعه مجازی ( به حجم 800 مگابایت ) به سرور جدید و بروز رسانی نسخه جامعه مجازی بیش از 48 ساعت نباید وقت نیاز داشته باشد، اما پس از شروع کار با مشکلاتی شبیه عدم سازگاری نسخه پشتیبان با نسخه جدید، مشکل در دریافت و انتقال اطلاعات به سرور جدید و ... مواجه شدیم. ( تمام فعالیت ها به صورت ارتباط سرور به سرور و از طریق Remote Desktop و با یک اینترنت با سرعت 1 مگابیت بر ثانیه صورت گرفته است. )
چون اکنون 48 ساعتی که قول داده بودیم به سر آمده و هنوز جامعه مجازی در دسترس قرار نگرفته است، بدینوسیله از کاربران گرامی عذرخواهی نموده و به اطلاع می رسانیم همه تلاش ( به صورت کاملا شبانه روزی ) خود را در جهت تسریع در راه اندازی مجدد جامعه مجازی رهپویان خواهیم نمود.

توضیحات تکمیلی1: ان شالله پس از انتقال اطلاعات به سرور جدید، بهینه سازی و راه اندازی قالب جدید، جامعه مجازی رهپویان از اواخر روز شنبه 3 تیرماه در دسترس خواهد بود.

توضیحات تکمیلی 2: تمام اطلاعات سالم به سرور جدید منتقل شد، عمل بهینه سازی هم انجام شد، مونده انشالله سرور جدید همزمان با مابقی سایت های کانون - که به یک دلیل فنی کوچک متوقف شدند - راه اندازی بشه، اونوقت قابل دسترسی خواهد بود.

از شکیبایی شما ممنون
تیم مدیریت سایت