سه‌شنبه 16 اردیبهشت 1393
 » اطلاعیه ثبت نام اینترنتی شانزدهمین اعتکاف بزرگ جوانان شیراز – اردیبهشت ماه 93
یا لطیف
اطلاعیه ثبت نام اینترنتیبدین‌وسیله به اطلاع کلیه کاربرانی که ساکن شیراز نبوده و علاقمند به شرکت در شانزدهمین اعتکاف بزرگ جوانان شیراز می‌باشند، می‌رساند ثبت نام اینترنتی علاقمندان به شرکت در اعتکاف امسال به شرح ذیل می باشد. 

1. علاقمندان می بایست اطلاعات خود شامل: نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شهر و استان محل سکونت، کد ملی و شماره تماس معتبر را در تاریخ های دوشنبه 1393/2/15 و سه شنبه 1393/2/16 به آدرس Etekaf@rahpouyan.com ارسال نمایند.

2. ثبت نام اینترنتی فقط ویژه افرادی است که ساکن شیراز نیستند.

3. ثبت نام با ارسال اطلاعات قطعی است.

4. پس از پایان ثبت نام اینترنتی(تا پایان امروز)، به افرادی که اطلاعاتشان کامل بوده است، کد ثبت نام به شماره تماسی که ارسال نموده اند، پیامک می شود. بنابراین لازم است شماره تماس معتبر ارسال شده باشد.

5. اگر برادر یا خواهری قصد ثبت نام برای عده ای را دارد، کد ثبت نام برای یکی از برادران یا خواهران ثبت نامی ارسال خواهد شد.

6. ادامه مراحل ثبت نام و دریافت کارت ورود به مسجددر شیراز صورت خواهد گرفت و معتکفین عزیز در تاریخ 1393/2/22 قبل از ورود به مسجد، با مراجعه به غرفه ثبت نام جنب درب ورودی خواهران، از ساعت 15 عصر الی 22، با تکمیل مراحل ثبت نام کارت ورود را دریافت می کنند.

7. محل برگزاری اعتکاف، مسجد جامع شهدا رو به روی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) است.