شنبه 29 اردیبهشت 1397
 » نشست خبری كانون فرهنگی رهپويان وصال با محوريت تشريح برنامه های ماه مبارك رمضان97
بسمه تعالی
 
🔶  احد پاریابی مدیر روابط عمومی مجموعه فرهنگی رهپویان وصال ضمن اشاره به فعالیت های فرهنگی گسترده ای كه طی ٢٠ سال انجام شده بیان كرد امسال سومین سال برگزاری شبهای قدر ماه مبارك رمضان در باغ جنت شیراز به این شرح می باشد :
- ساعت ٢٢ قرائت دعای جوشن كبیر
- ساعت ٢٤ سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد
- ساعت ١ بامداد قرائت دعای ابو حمزه ثمالی و مناجات و دعای قرآن به سر، توسط مداح اهل بیت(ع) جناب دكتر كریم عبدالملكی از دانشگاه قم.

 🔶 طبق روال سال های قبل، مراسم احیای شب های جمعه ماه مبارك رمضان و همچنین احیای شب ٢٧ ماه رمضان، در حرم حضرت احمد بن موسی(ع) برگزار می گردد که این مراسم از ساعت ٢٣:٣٠ شروع می شود و شامل :
جزخوانی قرآن، نماز قضا، سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد، و در پایان مناجات و توسل است.

 🔶 همچنین خیریه شهدای رهپویان وصال همزمان با شروع ماه مبارك آذوقه ماه مبارک را بین مددجویان خیریه توزیع و در نیمه ماه مبارك، به تمام مدد جویان افطاری می دهد.

 🔶 موسسه آفرینش لبخند برنامه ای تحت عنوان "جشن آرزوها" دارد كه در این طرح آروزهای كودكان تحت پوشش توسط خیرین برآورده می شود و همچنین اطعام ٢٠٠ كودك تحت پوشش این موسسه در یكی از مجموعه های باغ رستوران شیراز، صورت می گیرد.

 🔶 بخش فرهنگی كانون رهپویان وصال شیراز هم برنامه ای تحت عنوان "همسفره" همزمان با هفته اکرام، در مناطق حاشیه شهر شیراز، به میزبانی این مناطق برگزار می کند.

 🔶 جناب پاریابی به بحث كمك رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اشاره کردند و گفتند : کمک رسانی به سر پل ذهاب همچنان ادامه دارد و با نزدیك شدن به فصل گرما و همچنین ماه مبارك رمضان، تا کنون و همزمان با روز اول رمضان تعداد 120 دستگاه كولر، ٣٠ دستگاه یخچال و تعدا زیادی سبد كالا ویژه ماه رمضان به این مناطق ارسال شده است و این خدمات همچنان ادامه دارد.

 🔶 در آخر به برنامه افطاری مداحان با محوریت جامعه ایمانی مشعر و خانواده شهدای رهپویان اشاره کردند که هرساله در خدمت خانواده محترم شهدای رهپویان هستیم.